Тендери замовника "ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО", 00493698

  • Знайдено: 6
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Лабораторний аналізатор вологості METRINCO M105MA або еквівалент
    UA-2026-08-31-010471-a
    Дата створення 2026-08-31 18:20:14
    ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
    ЄДРПОУ: 00493698
    36 666,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 36 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 09:00

    0
    ! Лазерний верстат GLMaster 4040 50 Вт або еквівалент
    UA-2026-08-31-011466-a
    Дата створення 2026-08-31 18:18:49
    ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
    ЄДРПОУ: 00493698
    37 190,83 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 37 190,83 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 10:00

    0
    ! Проектор Acer Vero PL3515ATV або еквівалент
    UA-2026-08-31-011625-a
    Дата створення 2026-08-31 18:17:21
    ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
    ЄДРПОУ: 00493698
    53 058,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 53 058,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 09:30

    0
    ! Сервер ARTLINE Business R61v01 або еквівалент
    UA-2026-08-31-011807-a
    Дата створення 2026-08-31 18:15:39
    ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
    ЄДРПОУ: 00493698
    107 842,50 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 107 842,50 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 10:30

    0
    ! Плотер Canon imagePROGMAF TM-350 або еквівалент
    UA-2026-08-31-011953-a
    Дата створення 2026-08-31 18:14:04
    ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
    ЄДРПОУ: 00493698
    58 750 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 58 750 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 11:00

    0
    ! 3D-принтер Bambu Lab H2D AMS Combo(або еквівалент)
    UA-2026-08-31-012054-a
    Дата створення 2026-08-31 18:12:15
    ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
    ЄДРПОУ: 00493698
    96 249,17 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 96 249,17 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 12:00
      Не знайдено жодних результатiв