Тендери замовника "Дніпровський державний аграрно-економічний університет", 00493675
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Код ДК 021: 2015: 77110000-4 - Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарсь... продукції (Приймання зерна пшениці озимої з автотранспорту (самоскида); Очищення пшениці озимої; Сортування та калібрування насіння пшениці озимої; Відвантаження зерна пшениці озимої на автотранспорт) UA-2026-08-24-007025-a Дата створення 2026-08-24 14:45:29 Дніпровський державний аграрно-економічний університет ЄДРПОУ: 00493675 63 725 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 01-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв