Тендери замовника "ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНІЙ ПІДРОЗДІЛ "ОДЕСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"", 00389162
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Гібридна сонячна станція UA-2026-08-28-002878-a Дата створення 2026-08-28 10:58:58 ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНІЙ ПІДРОЗДІЛ "ОДЕСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ" ЄДРПОУ: 00389162 2 201 765,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв