Тендери замовника "Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну ", 00301990

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! код ДК 021: 2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень гуртожитку: туалети-пральня, мийочна-душова Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну за адресою: вул. Конституційна, 2в м. Чернівці)
    UA-2026-08-06-011397-a
    Дата створення 2026-08-06 18:03:03
    Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну
    ЄДРПОУ: 00301990
    453 558 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 453 558 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    14-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв