Тендери замовника "Київський фаховий коледж прикладних наук", 00301931
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з поточного ремонту (заміна санітарно-технічного обладнання) навчального корпусу Київського фахового коледжу прикладних наук за кодом ДК 021: 2015: 50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення UA-2026-09-02-006200-a Дата створення 2026-09-02 13:04:30 Київський фаховий коледж прикладних наук ЄДРПОУ: 00301931 69 100 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 18-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв