Тендери замовника "АТ "Чернівціобленерго"", 00130760

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Код - ДК 021: 2015 - 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелів (31343000-2 Муфти для ізольованих кабелів)
    UA-2026-08-28-008753-a
    Дата створення 2026-08-28 15:18:14
    АТ "Чернівціобленерго"
    ЄДРПОУ: 00130760
    1 774 890 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 774 890 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    05-09-2026, 01:00
      Не знайдено жодних результатiв