Тендери замовника "Міністерство юстиції України", 00015622
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів, 50110000-9, послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, ДК 021: 2015 UA-2026-09-03-014015-a Дата створення 2026-09-03 17:32:05 Міністерство юстиції України ЄДРПОУ: 00015622 499 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв