Тендери в розділі Інші послуги 98390000-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з пошиття медичного одягу (ДК 021: 2015: 98390000-3 Інші послуги ) UA-2026-08-31-011280-a Дата створення 2026-08-31 17:03:57 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38503179 1 124 950 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
3 | ! Послуги з оренди медичного обладнання - комп’ютерного томографу UA-2026-08-28-008532-a Дата створення 2026-08-28 15:07:12 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000702 4 320 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 07-09-2026, 18:00 |
0 | ! Інші послуги (Послуга з виведення з експлуатації апаратних блоків та антено-фідерних систем стаціонарних комплексів “АІК” та їх модифікацій у м. Харкові, м. Полтаві, м. Сумах, м. Чернігові) UA-2026-08-27-011521-a Дата створення 2026-08-27 16:46:02 Північно-Східна філія УДЦР ЄДРПОУ: 23751625 1 033 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 10:00 |
0 | ! Інші послуги (Демонтаж та передислокування демонтованого обладнання) UA-2026-08-24-008567-a Дата створення 2026-08-24 16:01:00 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490 11 580 159 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 12:00 |
2 | ! Послуги з оренди медичного обладнання - комп’ютерного томографу UA-2026-08-21-009981-a Дата створення 2026-08-21 15:26:10 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000702 3 600 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 3 дні тому 29-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв