Тендери в розділі Консультаційні послуги з питань охорони довкілля 90713000-8

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з розроблення місцевого плану управління відходами Нововолинської міської територіальної громади Волинської області
    UA-2026-08-28-006553-a
    Дата створення 2026-08-31 09:17:36
    УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 35104016
    506 250 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 506 250 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    09-09-2026, 10:00
      Не знайдено жодних результатiв