Тендери в розділі Послуги з утилізації/видалення медичних відходів 90524200-8
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! «Послуги з управління небезпечними медичними відходами » ( код ДК 021: 2015: ДК 021: 2015: 90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами) UA-2026-09-04-010310-a Дата створення 2026-09-04 15:12:48 Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525 233 242 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв