Тендери в розділі Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація/видалення 90513000-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015: 90510000-5 «Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям» (Послуги з видалення великогабаритних відходів (побутових та інших відходів), що не є небезпечними) UA-2026-09-04-001839-a Дата створення 2026-09-04 09:59:51 Одеський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571570 824 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги у сфері управління відходами, що не є небезпечними (оброблення) UA-2026-08-31-006480-a Дата створення 2026-08-31 14:18:44 КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119 902 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги із захоронення/утиліз... твердих побутових відходів на сміттєзвалищі (ДК 021: 2015: 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям) UA-2026-08-31-004115-a Дата створення 2026-08-31 12:21:06 КП Моє місто ЄДРПОУ: 32750139 336 530 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв