Тендери в розділі Послуги з перевезення сміття 90512000-9

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Послуги з управління побутовими відходами та рідкими нечистотами
    UA-2026-08-28-010167-a
    Дата створення 2026-08-28 16:12:28
    УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 03195808
    760 945,86 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 760 945,86 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 днів
    07-09-2026, 01:00
      Не знайдено жодних результатiв