Тендери в розділі Послуги зі збирання розкиданого сміття 90511300-5
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Ліквідація стихійних сміттєзвалищ UA-2026-08-27-004495-a Дата створення 2026-08-27 11:58:01 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04382056 246 049,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв