Тендери в розділі Реабілітаційні послуги 85312500-4
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з іпотерапії та іповенції, згідно ДК 021: 2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312500-4 Реабілітаційні послуги) UA-2026-08-28-007991-a Дата створення 2026-08-28 14:48:57 Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874 360 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з фізичної реабілітації отримувачам соціальної послуги денного догляду, які отримують послуги у відділенні денного догляду Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Коростишівської міської ради, створеному в межах реалізації грантового проєкту «Створення та запуск відділення ... UA-2026-08-28-005793-a Дата створення 2026-08-28 13:11:33 УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я КОРОСТИШІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45846579 139 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв