Тендери в розділі Послуги з інвентаризації 79991000-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорта на будівлю загальною площею 2003 кв. м. UA-2026-08-26-008533-a Дата створення 2026-08-26 14:38:48 ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677 22 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 07-09-2026, 09:00 |
0 | ! Послуги з проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорту об’єкту за адресою: Чернігівська область, м. Чернігів, вулиця Гонча, 34 UA-2026-08-25-008461-a Дата створення 2026-08-25 14:37:51 Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788 64 861,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 02-09-2026, 09:00 |
1 | ! Послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна зі складанням відповідної технічної документації та реєстрацією у будівельному реєстрі відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2023 №488 «Деякі пита... UA-2026-08-25-000591-a Дата створення 2026-08-25 09:04:38 Дніпровський транспортно-економічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 25004849 166 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 02-09-2026, 07:00 |
3 | ! Послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна зі складанням відповідної технічної документації та реєстрацією у будівельному реєстрі відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2023 №488 «Деякі пита... UA-2026-08-14-006071-a Дата створення 2026-08-14 13:13:50 Зеленодольський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02549606 166 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 31-08-2026, 15:52 |
Не знайдено жодних результатiв