Тендери в розділі Послуги з письмового перекладу 79530000-8
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з виконання письмового перекладу за кодом ДК 021-2015: 79530000-8 - Послуги з письмового перекладу UA-2026-09-04-003318-a Дата створення 2026-09-04 10:58:17 Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області ЄДРПОУ: 40108688 53 083,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 20:00 |
0 | ! Послуги з письмового перекладу для потреб Вищого антикорупційного суду UA-2026-08-31-013024-a Дата створення 2026-08-31 20:19:49 ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД ЄДРПОУ: 42836259 363 853,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 10:00 |
1 | ! Послуги з письмового перекладу (ДК 021: 2015-79530000-8 «Послуги з письмового перекладу») UA-2026-08-28-009764-a Дата створення 2026-08-28 15:53:00 Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051 2 200 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 годин 05-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв