Тендери в розділі Послуги з проведення обов’язкової аудиторської перевірки 79212300-6

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    • 200 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 21:00

    1
    ! Послуги з виконання незалежного звіту щодо складеної фінансової звітності ННЦ «ХФТІ» за Грантовою Угодою Horizon Europe № 101052200, EUROfusion 2021 – 2025
    UA-2026-08-28-011146-a
    Дата створення 2026-08-28 17:40:41
    Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"
    ЄДРПОУ: 14312223
    400 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 400 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    05-09-2026, 19:00

    0
    ! ДК 021: 2015 "79210000-9 - Бухгалтерські та аудиторські послуги" (Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності АТ «Гарантований покупець» за 2026-2027 роки та виконання завдань з надання впевненості)
    UA-2026-08-27-003116-a
    Дата створення 2026-08-27 11:02:16
    АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "Гарантований покупець"
    ЄДРПОУ: 43068454
    6 940 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 6 940 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    04-09-2026, 08:00
      Не знайдено жодних результатiв