Тендери в розділі Послуги з ведення бухгалтерського обліку 79211100-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з ведення бухгалтерського обліку за серпень, вересень 2026р. UA-2026-09-02-009324-a Дата створення 2026-09-02 16:05:31 КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05399679 66 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв