Тендери в розділі Бухгалтерські та аудиторські послуги 79210000-9
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Попередні процедури з аудиту фінансової звітності за 9 місяців 2026 року та аудит звіту про фінансовий стан ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» станом на 31 грудня 2026 року, відповідних звітів про сукупний дохід, про зміну капіталу, про рух г... UA-2026-09-04-005556-a Дата створення 2026-09-04 12:01:34 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 42102122 308 333,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 19 днів 24-09-2026, 10:00 |
1 | ! Послуга з аудиторської перевірки фінансових звітів про надходження та використання коштів за проектом (програмою) «Епідеміологічний нагляд та відповідь на загрозу пташиного та пандемічного грипу з боку національних органів охорони здоров’я поза межами США» (INFLUENZA), згідно з Договором про надан... UA-2026-09-04-003205-a Дата створення 2026-09-04 10:47:01 Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109 30 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ведення бухгалтерського обліку за серпень, вересень 2026р. UA-2026-09-02-009324-a Дата створення 2026-09-02 16:05:31 КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05399679 66 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних стандартів (положень) бухгалтерського обліку у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України та у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2025 рік UA-2026-08-31-013092-a Дата створення 2026-08-31 20:42:20 КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018 200 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 21:00 |
0 | ! Аудиторські послуги за 2026-2027 роки UA-2026-08-31-012285-a Дата створення 2026-08-31 18:29:07 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МОТОР СІЧ" ЄДРПОУ: 14307794 9 500 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Торги за правилами організатора |
| Період уточнень Торги за правилами організатора | за 7 днів 12-09-2026, 00:00 |
0 | ! Проведення аудиту фінансової звітності ТОВ «Надра Юзівська» UA-2026-08-31-009874-a Дата створення 2026-08-31 16:51:08 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАДРА ЮЗІВСЬКА" ЄДРПОУ: 38077614 145 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з проведення аудиту документів по Проєктах, що фінансуються за кошти Міжнародних фінансових організацій UA-2026-08-31-004547-a Дата створення 2026-08-31 12:43:52 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37641918 1 365 671,11 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з виконання незалежного звіту щодо складеної фінансової звітності ННЦ «ХФТІ» за Грантовою Угодою Horizon Europe № 101052200, EUROfusion 2021 – 2025 UA-2026-08-28-011146-a Дата створення 2026-08-28 17:40:41 Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" ЄДРПОУ: 14312223 400 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 годин 05-09-2026, 19:00 |
1 | ! Послуги фінансового аудиту, перевірка правильності і достовірності відображення фінансових операцій у бухгалтерському обліку та фінансовій звітності за 2023-2025р UA-2026-08-26-006166-a Дата створення 2026-08-26 12:49:28 Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256 800 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 07-09-2026, 10:00 |
1 | ! Бухгалтерські та аудиторські послуги (Аудиторські послуги) UA-2026-07-29-010372-a Дата створення 2026-07-29 16:56:38 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490 17 589 726 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | місяць тому 10-08-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв