Тендери в розділі Послуги з догляду за деревами 77211500-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з кронування та видалення аварійних, сухостійних, хворих дерев UA-2026-08-25-009273-a Дата створення 2026-08-25 15:03:25 Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради ЄДРПОУ: 41141202 1 418 009,87 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 02-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв