Тендери в розділі Консультаційні послуги у сфері розробок 73220000-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Інші послуги у сфері інформатизації, а саме розробка концепції та 3D-моделі цифрового двійника міста Одеси (Digital Twin City of Odesa) UA-2026-09-03-012624-a Дата створення 2026-09-02 14:41:24 ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37551044 641 188,90 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 09:00 |
1 | ! Розроблення проєкту Стратегії розвитку Хустської міської територіальної громади на період до 2027 року з перспективою продовження дії до 2034 року та Плану заходів з її реалізації на 2026-2027 роки UA-2026-08-31-011993-a Дата створення 2026-08-31 17:56:14 Виконавчий комітет Хустської міської ради ЄДРПОУ: 04053714 700 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв