Тендери в розділі Послуги з тестування комп’ютерного обладнання 72820000-4
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з проведення експертних досліджень у сфері криптографічного захисту інформації міжмережевих екранів Fortinet Fortigate 100F, Fortinet Fortigate 200F, Fortinet Fortigate 400F та спеціалізованого програмного забезпечення FortiClient версії 7.х виробництва компанії «Fortinet» (США) UA-2026-08-19-012949-a Дата створення 2026-08-19 17:48:29 ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079 257 778,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв