Тендери в розділі Послуги з надання фінансових консультацій, обробки фінансових транзакцій і клірингові послуги 66170000-2
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Фінансові послуги з прийому платежів за придбання електронних квитків, поповнення транспортного ресурсу, придбання транспортних карток UA-2026-09-04-011723-a Дата створення 2026-09-04 15:57:16 КП ГІОЦ ЄДРПОУ: 04013755 3 790 040 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 10:00 |
0 | ! Фінансові послуги з прийому платежів за придбання електронних квитків, поповнення транспортного ресурсу, придбання віртуальних транспортних карток й віртуальної багатофункціональної електронної картки «Муніципальна картка «Картка киянина», в тому числі здійснення технологічного, інформаційного ... UA-2026-09-04-010953-a Дата створення 2026-09-04 15:30:20 КП ГІОЦ ЄДРПОУ: 04013755 50 920 883 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв