Тендери в розділі Транспортні послуги (крім транспортування відходів) 60000000-8
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги трансферу під час перевезення учасників заходу UA-2026-09-04-013324-a Дата створення 2026-09-04 18:03:35 Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201 130 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 18:02 |
1 | ! Послуги з перевезення учнів та вчителів UA-2026-09-04-012788-a Дата створення 2026-09-04 17:19:05 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БОРЩАГІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26220213 179 354,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з перевезення деревини Конотопське надлісництво UA-2026-09-04-012806-a Дата створення 2026-09-04 16:52:25 ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197 5 069 840 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Підвіз учнів до закладів освіти та в зворотному напрямку UA-2026-09-04-012696-a Дата створення 2026-09-04 16:48:43 ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43949171 102 050 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:01 |
0 | ! 26П-467_60180000-3– Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги автогідропідйомників з висотою підйому від 22 м та вантажопідйомністю від 230 кг) UA-2026-09-04-009221-a Дата створення 2026-09-04 14:33:57 АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775 3 292 347,60 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Білоцерківське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення,... UA-2026-09-04-008073-a Дата створення 2026-09-04 13:53:17 ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596 16 044 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
1 | ! Господарські перевезення для потреб ВП «Шахта» «Степова» ДП «Львіввугілля» UA-2026-09-04-004411-a Дата створення 2026-09-04 11:23:56 Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256 538 345,60 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 22-09-2026, 11:00 |
2 | ! Послуги з перевезення спеціальних вантажів Ярмолинецьке надлісництво UA-2026-09-04-002465-a Дата створення 2026-09-04 10:22:39 ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765 2 160 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 22-09-2026, 08:00 |
1 | ! ДК 021: 2015: 60180000-3 – Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння соняшника ДК 021: 2015: 60180000-3; Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння с... UA-2026-09-03-015142-a Дата створення 2026-09-03 21:35:24 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519329 126 875 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
3 | ! Послуги із перевезення автомобільним транспортом учасників Чемпіонату України з футболу UA-2026-09-03-013824-a Дата створення 2026-09-03 17:12:42 Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа №1 ЄДРПОУ: 23830678 512 437,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 08:00 |
1 | ! Послуги навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення деревини Сколівське надлісництво Філії «Карпатський лісовий офіс» UA-2026-09-03-013575-a Дата створення 2026-09-03 16:54:22 ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542 6 598 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Послуги перевезення деревини Ярмолинецьке надлісництво UA-2026-09-03-013125-a Дата створення 2026-09-03 16:35:46 ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765 5 389 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 08:00 |
3 | ! Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення,... UA-2026-09-03-011809-a Дата створення 2026-09-03 15:53:16 ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596 12 996 852,60 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини Городнянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво), Лот 2 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження ... UA-2026-09-03-011645-a Дата створення 2026-09-03 15:48:20 ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197 5 935 670 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Богуславське надлісництво UA-2026-09-03-009902-a Дата створення 2026-09-03 14:59:26 ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596 2 318 800 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
1 | ! Нерегулярні пасажирські перевезення на виконання Обласної комплексної програми ветеранської політики на 2026-2028 роки UA-2026-09-03-009498-a Дата створення 2026-09-03 14:51:04 Управління з питань ветеранської політики Рівненської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 45555400 1 060 800 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з навантаження, вивезення (перевезення) та розвантаження деревини UA-2026-09-03-007107-a Дата створення 2026-09-03 13:23:32 КП КСР "Спеціалізоване лісокомунальне підприємство" ЄДРПОУ: 43688959 128 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 08:00 |
0 | ! «Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» UA-2026-09-03-006806-a Дата створення 2026-09-03 13:05:49 ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032 23 961,60 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини Ізяславське надлісництво у т. ч.: Лот 1: Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини, Лот 2: Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини, Лот 3: Послуги з навантаження, вивезення та розванта... UA-2026-09-03-003236-a Дата створення 2026-09-03 10:50:08 ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765 17 745 850 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 08:00 |
1 | ! Нерегулярні пасажирські перевезення (послуги з перевезення військовозобов'яза... у військові частини та навчальні центри ЗСУ) UA-2026-09-03-001556-a Дата створення 2026-09-03 09:53:07 Виконавчий комітет Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 22400792 271 497,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв