Тендери в розділі Послуги з організації шкільного харчування 55523100-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів, за ЄЗС ДК 021: 2015: 55520000-1 – кейтерингові послуги UA-2026-09-04-010693-a Дата створення 2026-09-04 15:16:06 Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради ЄДРПОУ: 41777072 3 246 375 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації шкільного харчування (кейтерингові послуги) UA-2026-08-31-013430-a Дата створення 2026-08-31 22:43:13 ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158604 640 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Кейтерингові послуги код ДК 021: 2015 – 55520000-1 (послуги з організації харчування учнів) UA-2026-08-31-004357-a Дата створення 2026-08-31 12:53:09 Святопетрівський академічний ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25666728 9 480 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Кейтерингові послуги код ДК 021: 2015 – 55520000-1 (послуги з організації харчування учнів) UA-2026-08-31-001751-a Дата створення 2026-08-31 10:38:16 КУ Музичанський ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 36449844 1 623 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! ДК 021: 2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації шкільного харчування дітей (ДК 021: 2015: 55523100-3 - Послуги з організації шкільного харчування), місце надання послуг: Жовтанецький ліцей, вул. Незалежності, 1 с.Жовтанці; Вихопнівська філія, вул.Грабовецька, 4; с.В... UA-2026-08-28-011186-a Дата створення 2026-08-28 17:47:34 ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41420942 8 959 410 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації шкільного харчування учнів (постачання готової їжі) UA-2026-08-28-007693-a Дата створення 2026-08-28 14:39:19 Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 23996999 4 171 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 07-09-2026, 09:00 |
7 | ! Послуги з організації шкільного харчування (сніданки) UA-2025-10-16-007575-a Дата створення 2025-10-16 12:58:48 ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ №4 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431170 1 214 310,90 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 24-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв