Тендери в розділі Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ 55523000-2

  • Знайдено: 9
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів, за ЄЗС ДК 021: 2015: 55520000-1 – кейтерингові послуги
    UA-2026-09-04-010693-a
    Дата створення 2026-09-04 15:16:06
    Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради
    ЄДРПОУ: 41777072
    3 246 375 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 246 375 UAH
    • Багатолотова
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з організації шкільного харчування (кейтерингові послуги)
    UA-2026-08-31-013430-a
    Дата створення 2026-08-31 22:43:13
    ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 33158604
    640 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 640 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    08-09-2026, 00:00

    1
    ! Кейтерингові послуги код ДК 021: 2015 – 55520000-1 (послуги з організації харчування учнів)
    UA-2026-08-31-004357-a
    Дата створення 2026-08-31 12:53:09
    Святопетрівський академічний ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області
    ЄДРПОУ: 25666728
    9 480 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 9 480 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    08-09-2026, 00:00

    0
    ! Кейтерингові послуги код ДК 021: 2015 – 55520000-1 (послуги з організації харчування учнів)
    UA-2026-08-31-001751-a
    Дата створення 2026-08-31 10:38:16
    КУ Музичанський ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області
    ЄДРПОУ: 36449844
    1 623 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 623 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    08-09-2026, 00:00

    1
    ! ДК 021: 2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації шкільного харчування дітей (ДК 021: 2015: 55523100-3 - Послуги з організації шкільного харчування), місце надання послуг: Жовтанецький ліцей, вул. Незалежності, 1 с.Жовтанці; Вихопнівська філія, вул.Грабовецька, 4; с.В...
    UA-2026-08-28-011186-a
    Дата створення 2026-08-28 17:47:34
    ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 41420942
    8 959 410 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 8 959 410 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    07-09-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з організації шкільного харчування учнів (постачання готової їжі)
    UA-2026-08-28-007693-a
    Дата створення 2026-08-28 14:39:19
    Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області
    ЄДРПОУ: 23996999
    4 171 400 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 4 171 400 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    07-09-2026, 09:00

    7
    ! Послуги з організації шкільного харчування (сніданки)
    UA-2025-10-16-007575-a
    Дата створення 2025-10-16 12:58:48
    ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ №4 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 21431170
    1 214 310,90 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 214 310,90 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    10 місяців тому
    24-10-2025, 00:00

    13
    ! За кодом класифікатору НК України ЄЗС ДК 021: 2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги (55523000-2 - Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ). Послуги з надання харчування хворим у міських лікарнях.
    UA-2023-07-21-007092-a
    Дата створення 2023-07-21 15:45:06
    Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня №10» Одеської міської ради
    ЄДРПОУ: 01999052
    7 455 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 7 455 000 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 223 650 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    3 роки тому
    31-07-2023, 10:00

    12
    ! За кодом класифікатору НК України ЄЗС ДК 021: 2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги (55523000-2 - Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ). Послуги з надання харчування пацієнтам.
    UA-2023-07-18-007267-a
    Дата створення 2023-07-18 14:31:48
    Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня №10» Одеської міської ради
    ЄДРПОУ: 01999052
    3 420 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 420 000 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 102 600 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    3 роки тому
    26-07-2023, 12:00
      Не знайдено жодних результатiв