Тендери в розділі Послуги з доставки їжі 55521200-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з надання харчування учням Одеського ліцею №86 Одеської міської ради, код 55520000-1 — Кейтерингові послуги за ДК 021: 2015 Єдиного закупівельного словника UA-2026-08-20-010511-a Дата створення 2026-08-20 15:43:28 КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ФІНАНСУВАННЯ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ СИСТЕМИ ОСВІТИ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ" ЄДРПОУ: 40703015 5 120 732,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 28-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв