Тендери в розділі Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів 50850000-8
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів UA-2026-08-12-008791-a Дата створення 2026-08-12 15:20:31 акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” ЄДРПОУ: 20077720 249 880 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 20-08-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв