Тендери в розділі Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблів 50640000-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! "Послуги з проектування та монтажу системи автономного повітряного опалення на малі катери морської охорони проєкту «Metal Shark Defiant 38» (спецпризначення)»" UA-2026-07-27-004787-a Дата створення 2026-07-27 12:36:22 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541 400 870 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв