Тендери в розділі Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв 50313200-4
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з заправки картриджів UA-2026-09-01-008949-a Дата створення 2026-09-01 15:48:06 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ" ЄДРПОУ: 41847154 28 430,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 17-09-2026, 16:00 |
2 | ! Заправка та відновлення картриджів по системі «вічний картридж» UA-2026-08-26-010522-a Дата створення 2026-08-26 15:42:32 ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079 1 153 890,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 03-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв