Тендери в розділі Технічне обслуговування і ремонт обладнання інформаційних технологій 50312600-1

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Послуги з технічного обслуговування та ремонту комп’ютерної та офісної техніки
    UA-2026-08-27-004151-a
    Дата створення 2026-08-27 11:43:14
    АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
    ЄДРПОУ: 00135390
    4 866 490 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 4 866 490 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 145 900 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 11 днів
    08-09-2026, 12:00
      Не знайдено жодних результатiв