Тендери в розділі Ремонт, технічне обслуговування персональних комп’ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послуги 50300000-8
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з заправки/регенерації картриджів та технічного обслуговування друкувальної техніки UA-2026-09-04-012585-a Дата створення 2026-09-04 16:36:49 Військова частина А5100 ЄДРПОУ: 26642776 197 020,03 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ремонту та відновлення відеореєстраторів VideoBadge VB400 UA-2026-09-04-011751-a Дата створення 2026-09-04 15:51:48 Департамент патрульної поліції ЄДРПОУ: 40108646 416 043,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:01 |
0 | ! Послуги з ремонту та відновлення відеореєстраторів VideoBadge VB400 UA-2026-09-04-009692-a Дата створення 2026-09-04 14:47:32 Департамент патрульної поліції ЄДРПОУ: 40108646 416 043,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:01 |
0 | ! закупівля послуг з технічного обслуговування друкувальної техніки типографії UA-2026-09-04-007780-a Дата створення 2026-09-04 13:43:15 Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845 32 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуга з технічного обслуговування камер відеоспостереження (згідно дислокації) UA-2026-09-04-006294-a Дата створення 2026-09-04 12:36:27 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФО-РАДА-ДНІПРО" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36094821 616 384 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
4 | ! Послуги із заправки та відновлення (регенерації) картриджів до принтерів (Львівська область) UA-2026-09-04-004688-a Дата створення 2026-09-04 11:32:14 Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154 4 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 12:00 |
0 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Dell UPS Rack 5600 W (із заміною 18 акумуляторних батарей) UA-2026-09-03-015154-a Дата створення 2026-09-03 21:36:41 Апарат Ради національної безпеки і оборони України ЄДРПОУ: 21656169 31 440,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 10:00 |
1 | ! 26П-464_50340000-0 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання на виробничих об'єктах філії УПГГК АТ «Укргазвидобування») UA-2026-09-03-010226-a Дата створення 2026-09-03 15:11:19 АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775 6 235 286 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Послуги із заправки та відновлення картриджів (код ДК 021: 2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки) UA-2026-09-03-006998-a Дата створення 2026-09-03 13:52:26 Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Чернівецькій області ЄДРПОУ: 26311401 166 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
1 | ! послуги з обслуговування джерела безперебійного живлення у складі будівлі спеціального призначення в м. Київ UA-2026-09-02-013667-a Дата створення 2026-09-02 18:40:31 Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845 16 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 00:00 |
3 | ! Послуги із заправки та відновлення (регенерації) картриджів до принтерів (Львівська область) UA-2026-09-03-001564-a Дата створення 2026-09-02 16:42:04 Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154 1 941,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 12:00 |
1 | ! Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмно... техніки у Чернівецькій області UA-2026-09-02-011086-a Дата створення 2026-09-02 15:57:12 Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги ЄДРПОУ: 38357766 21 838,77 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій UA-2026-09-02-007299-a Дата створення 2026-09-02 13:58:29 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 9 158,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з технічного обслуговування центру обробки даних в будівлі ГУНП в Чернігівській області по проспекту Перемоги 74 у м. Чернігові згідно ДК 021: 2015-50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання. UA-2026-09-02-005565-a Дата створення 2026-09-02 12:28:58 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108651 1 259 118 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з заправки картриджів UA-2026-09-01-008949-a Дата створення 2026-09-01 15:48:06 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ" ЄДРПОУ: 41847154 28 430,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 17-09-2026, 16:00 |
1 | ! Послуги з технічного обслуговування оганізаційної техніки (заправка та відновлення картриджів) UA-2026-09-01-006274-a Дата створення 2026-09-01 14:14:10 ХМЕЛЬНИЦЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 43997560 19 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 00:00 |
3 | ! Технічне обслуговування і ремонт картриджів UA-2026-09-01-000307-a Дата створення 2026-09-01 08:47:10 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3057 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313948 108 667,10 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 7 днів 12-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки UA-2026-08-31-013762-a Дата створення 2026-08-31 23:56:16 Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304 1 000 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з аварійного ремонту кондиціонерів серверного приміщення, код ДК 021: 2015: 50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання» UA-2026-08-31-012362-a Дата створення 2026-08-31 18:37:26 Міністерство закордонних справ України ЄДРПОУ: 00026620 183 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 09-09-2026, 09:00 |
2 | ! Закупівля послуг з запраки та технічного обслуговування картриджів UA-2026-08-31-010349-a Дата створення 2026-08-31 16:28:02 Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694 45 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв