Тендери в розділі Послуги з технічного обслуговування систем вуличного освітлення 50232100-1
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з утримання мережі зовнішнього освітлення UA-2026-08-10-007240-a Дата створення 2026-08-10 15:06:37 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410841 416 666 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 18-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з утримання та технічного обслуговування мереж вуличного освітлення на території населених пунктів Маневицької селищної ради UA-2026-08-05-000216-a Дата створення 2026-08-05 08:28:20 ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44037988 250 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 13-08-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв