Тендери в розділі Послуги з технічного обслуговування систем освітлення вулиць і громадських місць та світлофорів 50232000-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Поточний ремонт світлофорного об’єкта на перехресті вул. Святогеоргіївська - вул. Володимира Бизова в м. Кривий Ріг UA-2026-09-04-012288-a Дата створення 2026-09-04 16:03:06 ДЕПАРТАМЕНТ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТА ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03364234 181 675 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв