Тендери в розділі Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги 50230000-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Поточний ремонт світлофорного об’єкта на перехресті вул. Святогеоргіївська - вул. Володимира Бизова в м. Кривий Ріг UA-2026-09-04-012288-a Дата створення 2026-09-04 16:03:06 ДЕПАРТАМЕНТ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТА ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03364234 181 675 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 09:00 |
0 | ! Послуги з відновлення працездатності програмно-апаратного комплексу автоматичної фото/відео фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху «HOAG-50» у модифікації «HOAG-50/1» із серійним номером 003-01/21 за ДК 021: 2015 : 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговуван... UA-2026-09-04-005626-a Дата створення 2026-09-04 12:03:49 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399 29 438,82 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 - 50230000-6 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги" (УТРИМАННЯ, ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ СИСТЕМ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ) UA-2026-09-03-000832-a Дата створення 2026-09-03 09:18:12 КП "РЕМДІЛЬНИЦЯ" Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 31156689 866 016,29 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 17:00 |
1 | ! Послуги з технічного обслуговування автоматичних пунктів габаритно-вагового контролю у русі (WIM) при експлуатаційному утриманні автомобільних доріг загального користування державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-К... на км 122+000 та М-22 Полтава-Олександрія на км 74+810 Полтавської області UA-2026-09-03-000852-a Дата створення 2026-09-03 09:17:07 СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25898491 30 699 456 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з технічного обслуговування автоматичних пунктів габаритно-вагового контролю у русі (WIM) при експлуатаційному утриманні автомобільних доріг загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжан... на км 349+890 та Р-60 Кролевець-Конотоп-... на км 164+959 Полтавської області UA-2026-09-03-000416-a Дата створення 2026-09-03 08:44:42 СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25898491 31 546 039 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Послуги з технічного обслуговування систем освітлення вулиць, громадських місць UA-2026-09-02-006580-a Дата створення 2026-09-02 13:26:26 Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради ЄДРПОУ: 03352981 1 590 556,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 10:00 |
2 | ! Послуги з технічного обслуговування вуличного освітлення населених пунктів Мізоцької селищної ради Рівненського району Рівненської області UA-2026-09-01-005285-a Дата створення 2026-09-01 13:26:42 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЗОЦЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЄДРПОУ: 03352225 291 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 00:00 |
1 | ! Технічне обслуговування та утримання в належному стані систем вуличного освітлення міста Сновськ та населені пункти Сновської територіальної громади (ДК 021: 2015 (CPV) 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги) UA-2026-09-01-003049-a Дата створення 2026-09-01 11:28:13 Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04061932 140 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з благоустрою населених пунктів - послуги з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення UA-2026-08-31-010297-a Дата створення 2026-08-31 16:26:50 Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 40506232 15 037 245 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
6 | ! Утримання в належному стані зовнішніх мереж електропостачання, а саме послуги з поточного ремонту мережі вуличного освітлення біля Рів'єри Одеський район, Одеського району Одеської області UA-2024-09-11-012702-a Дата створення 2024-09-11 17:17:14 Управління капітального будівництва Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 44211502 1 200 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 2 роки тому 19-09-2024, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв