Тендери в розділі Послуги з аварійного ремонту і відновлення автомобілів 50118100-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з аварійного ремонту і відновлення службових автомобілів UA-2026-08-29-000319-a Дата створення 2026-08-29 12:59:07 Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866 3 781 481,52 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 07-09-2026, 01:00 |
Не знайдено жодних результатiв