Тендери в розділі Послуги з переобладнання та реставрації транспортних засобів 50117000-8

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! переобладнання спеціального вантажного фургона на базі Renault Master
    UA-2026-08-31-007706-a
    Дата створення 2026-08-31 15:04:24
    Центр авіації Служби безпеки України
    ЄДРПОУ: 45450970
    2 369 000 UAH
    Загальна ціна
    Період уточнень
    Спрощена закупівля
    • 2 369 000 UAH
    • Один лот
    Період уточнень
    Спрощена закупівля

    за 8 днів
    09-09-2026, 00:00

    2
    ! Послуги з встановлення комплектів газобалонного обладнання на службові автомобілі
    UA-2025-10-20-014813-a
    Дата створення 2025-10-20 16:52:52
    УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 40108955
    370 716 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 370 716 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    10 місяців тому
    28-10-2025, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв