Тендери в розділі Послуги з ремонту автобусів 50113100-1
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з поточного ремонту шкільного автобуса ПАЗ, код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021: 2015 Єдиного закупівельного словника UA-2026-09-03-011431-a Дата створення 2026-09-03 15:44:45 Володьководівицька гімназія Носівської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 26493661 41 375 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ремонту АКПП Allison transmission автобуса МАЗ 206086 UA-2026-08-31-005165-a Дата створення 2026-08-31 13:23:15 КП Житомирське трамвайно-тролейбусне управління ЄДРПОУ: 03328310 307 151,96 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 13:24 |
Не знайдено жодних результатiв