Тендери в розділі Послуги із заміни вітрового скла 50112120-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! код за Єдиним закупівельним словником ДК 021: 2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (відповідні коди ДК 021: 2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів; 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів;... UA-2026-08-17-010947-a Дата створення 2026-08-17 18:03:37 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 38494108 10 638 516,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 25-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватора-навант... JCB 4CX-Sitemaster 2025 року випуску, заводський № JCB4CX4WKS3567364 UA-2026-08-13-006741-a Дата створення 2026-08-13 13:40:48 Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661 20 825 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 21-08-2026, 00:00 |
1 | ! 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Заміна вітрового скла на вантажному автомобілі Mercedes-Benz (Західне ТУОМ) UA-2026-08-12-010241-a Дата створення 2026-08-12 16:06:58 ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00100227 49 728 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 28-08-2026, 12:00 |
0 | ! 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Заміна вітрового скла на вантажному автомобілі VOLVO (Західне ТУОМ) UA-2026-08-12-010110-a Дата створення 2026-08-12 16:03:38 ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00100227 39 795 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 31-08-2026, 12:00 |
1 | ! Послуги із заміни вітрового скла шкільних автобусів ЕТАЛОН А08116Ш-0000040 (д.н.з. ВО0387ЕО) та ЗАЗ А08А2В-10 (д.н.з. ВО0365ЕХ) UA-2026-08-10-010297-a Дата створення 2026-08-10 16:37:46 Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради ЄДРПОУ: 40492437 12 633,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 годин 18-08-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв