Тендери в розділі Послуги з рихтування 50112111-4
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! код за Єдиним закупівельним словником ДК 021: 2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (відповідні коди ДК 021: 2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів; 50112110-7 Послуги з ремонту кузовів;... UA-2026-08-17-010947-a Дата створення 2026-08-17 18:03:37 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 38494108 10 638 516,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 25-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв