Тендери в розділі Послуги з ремонту, технічного обслуговування транспортних засобів і супутнього обладнання та супутні послуги 50100000-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з ремонту автомобіля Volkswagen Transporter UA-2026-09-05-000701-a Дата створення 2026-09-05 21:57:29 військова частина А2648 ЄДРПОУ: 26630394 81 523,03 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ TOYOTA HILUX UA-2026-09-05-000365-a Дата створення 2026-09-05 13:31:33 Військова частина А4820 ЄДРПОУ: 26637798 28 652,92 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 8 днів 14-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з ремонту спеціалізованого медичного автомобіля (FIAT DUCATO) UA-2026-09-05-000359-a Дата створення 2026-09-05 13:25:36 військова частина А2648 ЄДРПОУ: 26630394 43 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту транспортного засобу DAF 105.460 UA-2026-09-05-000271-a Дата створення 2026-09-05 11:57:54 Військова частина 9937 ЄДРПОУ: 14321726 16 800 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ремонту та обслуговування транспортних засобів UA-2026-09-04-014222-a Дата створення 2026-09-04 23:36:06 Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 26514713 1 096 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ремонту мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter (2004 р.), державний реєстраційний № ВК 2270 АС UA-2026-09-04-013326-a Дата створення 2026-09-04 21:23:05 Національний університет "Острозька академія" ЄДРПОУ: 22554101 132 350 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту транспортних засобів NISSAN NAVARA VIN № VSKCVND40U0140495, SSANGYONG ACTYON SPORTS VIN № KPACA1EKS7P012167 UA-2026-09-04-012790-a Дата створення 2026-09-04 16:51:16 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195 ЄДРПОУ: 14321682 166 820 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 17:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Хмельницькій області за кодом ДК 021-2015 (CPV) 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2026-09-04-012720-a Дата створення 2026-09-04 16:48:27 Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824 612 341,90 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Хмельницькій області за кодом ДК 021: 2015 - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» UA-2026-09-04-012513-a Дата створення 2026-09-04 16:34:13 Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824 610 477,15 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з гарантійного-регла... технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів марки TOYOTA HILUX AD 2.4 D-4D 6 M/T COMFORT UA-2026-09-04-012560-a Дата створення 2026-09-04 16:33:37 Санаторій "Одеса" Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000025 18 859,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора-навант... JCB 4CX SITEMASTER (серійний номер JCB4CX4WTN3140381) UA-2026-09-04-012374-a Дата створення 2026-09-04 16:20:46 Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825 67 312,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 18:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування СБА «Кірпі» за кодом ДК 021: 2015 - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання». UA-2026-09-04-012279-a Дата створення 2026-09-04 16:19:14 Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824 2 124 409,88 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службових транспортних засобів за кодом ДК 021: 2015 - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» UA-2026-09-04-011594-a Дата створення 2026-09-04 15:51:16 Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824 398 721,30 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Донецькій області (код 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» згідно до Національного класифікатора України ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник») UA-2026-09-04-011004-a Дата створення 2026-09-04 15:50:13 Головне управління Національної поліції в Донецькій області ЄДРПОУ: 40109058 293 715,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 10:00 |
0 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів UA-2026-09-04-011324-a Дата створення 2026-09-04 15:38:17 Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845 833 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Doosan DX340LCA-K, (серійний номер DWGCECEFAM1021327) UA-2026-09-04-011302-a Дата створення 2026-09-04 15:34:49 Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825 143 642,25 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 16:00 |
0 | ! Послуги з відновлювального ремонту легкового автомобіля спеціального Nissan QASHQAI д.н. АВ 007 Е (ДК 021: 2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) UA-2026-09-04-010570-a Дата створення 2026-09-04 15:13:56 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38635397 151 837,36 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту автомобіля Mercedes-Benz Citaro UA-2026-09-04-010136-a Дата створення 2026-09-04 15:01:05 Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428 167 800 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 7 днів 13-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з переобладнання вантажного відсіку автомобілів Mitsubishi L200 UA-2026-09-04-008695-a Дата створення 2026-09-04 14:43:29 КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА" ЄДРПОУ: 41680696 87 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 00:00 |
1 | ! ДК 021: 2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з шиномонтажу пневмошин в м. Коростень) UA-2026-09-04-008350-a Дата створення 2026-09-04 14:04:17 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38500095 83 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв