Тендери в розділі Послуги з ремонту і технічного обслуговування 50000000-5
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з технічного обслуговування аналізатора електролітів LabAnalyt 910С Plus за кодом ДК 021: 2015: 50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання UA-2026-09-05-000730-a Дата створення 2026-09-05 22:48:19 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ ЕНДОКРИННОЇ ПАТОЛОГІЇ ІМ.В.Я. ДАНИЛЕВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012131 66 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 22-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з ремонту автомобіля Volkswagen Transporter UA-2026-09-05-000701-a Дата створення 2026-09-05 21:57:29 військова частина А2648 ЄДРПОУ: 26630394 81 523,03 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! Утилізація списаного корабельно – катерного складу (спецпризначення) військової частини 1485 UA-2026-09-05-000691-a Дата створення 2026-09-05 21:33:55 Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292 1 520 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ TOYOTA HILUX UA-2026-09-05-000365-a Дата створення 2026-09-05 13:31:33 Військова частина А4820 ЄДРПОУ: 26637798 28 652,92 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 8 днів 14-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з ремонту спеціалізованого медичного автомобіля (FIAT DUCATO) UA-2026-09-05-000359-a Дата створення 2026-09-05 13:25:36 військова частина А2648 ЄДРПОУ: 26630394 43 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту транспортного засобу DAF 105.460 UA-2026-09-05-000271-a Дата створення 2026-09-05 11:57:54 Військова частина 9937 ЄДРПОУ: 14321726 16 800 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! Модернізація системи контролю та управління доступом (СКУД) UA-2026-09-05-000204-a Дата створення 2026-09-05 11:30:12 Військова частина А1361 ЄДРПОУ: 07811701 120 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 16-09-2026, 08:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту головного двигуна SCANIA DSI13 077M спеціального призначення UA-2026-09-05-000216-a Дата створення 2026-09-05 11:18:40 Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248 2 193 596,96 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 23-09-2026, 00:00 |
0 | ! Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки UA-2026-09-05-000164-a Дата створення 2026-09-05 10:28:53 Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319 415 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ремонту та обслуговування транспортних засобів UA-2026-09-04-014222-a Дата створення 2026-09-04 23:36:06 Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 26514713 1 096 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ремонту мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter (2004 р.), державний реєстраційний № ВК 2270 АС UA-2026-09-04-013326-a Дата створення 2026-09-04 21:23:05 Національний університет "Острозька академія" ЄДРПОУ: 22554101 132 350 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь UA-2026-09-04-013757-a Дата створення 2026-09-04 20:11:13 ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845 40 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 12:00 |
0 | ! Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників UA-2026-09-04-013622-a Дата створення 2026-09-04 19:31:34 Головне управління урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України ЄДРПОУ: 14292513 22 317 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 09:00 |
0 | ! 50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги (Послуги з ремонту та технічного обслуговування квадрокоптерів DJI Matrice 30T S/n **) UA-2026-09-04-013541-a Дата створення 2026-09-04 18:58:24 Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676 166 664 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 08:00 |
0 | ! Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь UA-2026-09-04-013381-a Дата створення 2026-09-04 18:12:29 ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845 54 025 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 12:00 |
0 | ! 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Монтаж та поточний ремонт РГС-73; Післяремонтне експертне обстеження РГС-73; Градуювання; Виготовлення паспорту) UA-2026-09-04-013364-a Дата створення 2026-09-04 18:08:07 Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676 764 757,08 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 08:00 |
0 | ! Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання (Апарат ШВЛ VIZION AURA (SN GB-2V001459); Наркозно-дихальний апарат Caelus Lite (SN 0053656) у комплекті з монітором пацієнта G3N (SN G3NT 40009); Монітор-дефібрилятор ZOLL X Series (SN AR21F059370 (L215096); SN AR21F0... UA-2026-09-04-013074-a Дата створення 2026-09-04 17:22:06 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857 307 365 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 09:00 |
0 | ! Послуги з технічного обслуговування (ремонту) інженерної техніки спеціального призначення UA-2026-09-04-012799-a Дата створення 2026-09-04 16:51:53 в/ч А1349 ЄДРПОУ: 08174283 268 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту транспортних засобів NISSAN NAVARA VIN № VSKCVND40U0140495, SSANGYONG ACTYON SPORTS VIN № KPACA1EKS7P012167 UA-2026-09-04-012790-a Дата створення 2026-09-04 16:51:16 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195 ЄДРПОУ: 14321682 166 820 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 17:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Хмельницькій області за кодом ДК 021-2015 (CPV) 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2026-09-04-012720-a Дата створення 2026-09-04 16:48:27 Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824 612 341,90 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв