Тендери в розділі Системи визначення координат місцезнаходження суден та системи гучномовного зв’язку 48950000-2
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Система гучномовного оповіщення в комплекті: (Трансляційний підсилювач потужності, Клемник з'єднувальний, Трансляційна акустика, SIP-IP аудіо декодер, Акустичний кабель) UA-2026-08-27-003283-a Дата створення 2026-08-27 11:17:13 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38397196 425 444,44 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 00:00 |
0 | ! Системи гучномовного оповіщення в комплекті: (Трансляційний підсилювач потужності, Клемник з’єднувальний, Трансляційна акустика, SIP-IP аудіо декодер, Акустичний кабель) UA-2026-08-24-004883-a Дата створення 2026-08-24 12:47:43 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244 212 723 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 01-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв