Тендери в розділі Пакети програмного забезпечення для захисту даних 48732000-8
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Програмне забезпечення для захисту ІТ-інфраструктури UA-2026-09-01-011978-a Дата створення 2026-09-01 22:37:23 ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44768034 10 839 820,89 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! Пакети програмної продукції для центру моніторингу кіберзагроз UA-2026-08-31-007312-a Дата створення 2026-08-31 14:49:19 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЯ" ЄДРПОУ: 43395033 3 690 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 08-09-2026, 09:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Послуги з постачання програмного забезпечення (серверний модуль) для апаратно-програмного комплексу програмно-керованої платформи криптографічного захисту інформації Єдиної комплексної системи відеоспостереження м. Кр... UA-2026-08-28-006538-a Дата створення 2026-08-28 13:55:41 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43022656 1 000 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 05-09-2026, 00:00 |
1 | ! Програмна продукція з технічною підтримкою обладнання від виробника для системи захисту центру обробки даних на регіональній локації - 48732000-8 UA-2026-08-26-004795-a Дата створення 2026-08-26 12:00:55 Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106 2 939 025 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 10-09-2026, 11:00 |
2 | ! Програмне забезпечення для моніторингу та управління політиками безпеки - 48732000-8 UA-2026-08-26-002206-a Дата створення 2026-08-26 10:32:27 Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106 1 993 520 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 08-09-2026, 11:00 |
Не знайдено жодних результатiв