Тендери в розділі Пакети мультимедійного програмного забезпечення 48520000-9
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Програмне забезпечення для роботи зі звуком Ableton Live UA-2026-08-17-004811-a Дата створення 2026-08-17 12:20:56 ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560 175 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 25-08-2026, 10:00 |
2 | ! Пакети мультимедійного програмного забезпечення Придбання ліцензії на спеціалізоване програмне забезпечення «Adobe Photoshop з підтримкою оновлення терміном на 1 рік (48520000-9) UA-2026-08-14-002279-a Дата створення 2026-08-14 10:29:53 Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20001993 63 636,47 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 22-08-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв