Тендери в розділі Пакети освітнього програмного забезпечення 48190000-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти (9 клас) код ДК 021: 2015 - 48190000-6 - Пакети освітнього програмного забезпечення UA-2026-09-03-012937-a Дата створення 2026-09-03 16:30:29 Центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 41834402 249 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для 8 класу закладів загальної середньої освіти UA-2026-09-02-005699-a Дата створення 2026-09-02 12:50:28 ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41860521 499 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 00:00 |
1 | ! Електронний освітній ресурс (ЕОР) на електронному носії (навчальний контент з інтерактивною 3D/AR-візуалізацією у складі освітньої цифрової платформи для STEM-лабораторії) ... ДК 021: 2015 48190000-6- Пакети освітнього програмного забезпечення UA-2026-09-02-002845-a Дата створення 2026-09-02 10:47:44 Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486 131 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти (3 клас) Код ДК 021: 2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення UA-2026-08-31-013188-a Дата створення 2026-08-31 21:17:14 Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси" ЄДРПОУ: 40703130 299 850 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» 10, 11 клас для закладів загальної середньої освіти UA-2026-08-31-009097-a Дата створення 2026-08-31 16:39:17 ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НІЖИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 02548794 199 900 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 09:00 |
0 | ! 48190000-6 - Пакети освітнього програмного забезпечення UA-2026-08-31-010532-a Дата створення 2026-08-31 16:37:24 Відділ освіти Варвинської селищної ради ЄДРПОУ: 42010629 350 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв