Тендери в розділі Буріння водних свердловин 45262220-9

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Будівництво свердловини на території Ново-Білицького психоневрологічного інтернату для чоловіків за адресою: вул.Піділсна, 8 у Святошинському районі м.Києва
    UA-2026-09-02-003872-a
    Дата створення 2026-09-02 11:23:29
    Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків
    ЄДРПОУ: 26267255
    2 621 666,66 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 621 666,66 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 00:00

    1
    ! «НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА УЛАШТУВАННЯ ДЖЕРЕЛА АВТОНОМНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ІНСТИТУТ ОКА МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» ЗА АДРЕСОЮ М. КИЇВ, СОЛОМ’ЯНСЬКИЙ РАЙОН, ПРОСПЕКТ ЛЮБОМИРА ГУЗАРА, 3» (45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
    UA-2026-08-28-005458-a
    Дата створення 2026-08-28 12:59:17
    ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОКА МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
    ЄДРПОУ: 05389534
    4 090 014 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 4 090 014 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 11 днів
    14-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв