Тендери в розділі Ремонт дахів 45261910-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудинку Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія 21 А (корпус А частково) UA-2026-09-02-013144-a Дата створення 2026-09-02 17:20:53 ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005631 1 686 389,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
1 | ! Поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Олександрійської міської ради по просп. Соборному, 59 у м. Олександрії Кіровоградської області (за кодом ДК 021: 2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи) UA-2026-08-31-009470-a Дата створення 2026-08-31 16:16:02 УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26114988 177 956,76 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Ремонт покрівель об’єктів КГ UA-2026-08-28-009067-a Дата створення 2026-08-28 15:25:27 ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677 6 505 273,73 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 06-09-2026, 17:00 |
0 | ! Капітальний ремонт даху адмінбудівлі на стадіоні «Спартак», за адресою: м. Ніжин, вул. Полковника Розумовського, 5 Чернігівської області» (код за ДК 021: 2015: ДК 021: 2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи) UA-2026-08-21-011920-a Дата створення 2026-08-21 16:42:34 КП МЦФЗ "Спорт для всіх" ЄДРПОУ: 37552053 2 684 659 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 07-09-2026, 00:00 |
1 | ! Капітальний ремонт даху вольєрів з прибудовою та чергової частини з кухнею та прибудовою Кінологічного центру ГУНП в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, … (код за ДК 021: 2015: 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи, національного класифікатора України ... UA-2026-08-20-013775-a Дата створення 2026-08-20 20:12:15 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667 2 273 055 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 07-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв