Тендери в розділі Будівництво електростанцій і теплових станцій 45251000-1
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
2 | ! Нове будівництво джерела резервного теплопостачання - аварійної блочно-модульної газової котельні потужністю 500 кВт по вулиці Полтавське шосе, 114 селища Пісочин Харківського району Харківської області (ДК 021: 2015 – 45251000-1 — Будівництво електростанцій і теплових станцій) UA-2026-09-04-004207-a Дата створення 2026-09-04 11:18:59 ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727 5 148 691,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
2 | ! Нове будівництво джерела резервного теплопостачання - аварійної блочно-модульної котельні потужністю 1000 кВт по вул. Беліменків ім., 4-А селища Пісочин Харківського району Харківської області (ДК 021: 2015 – 45251000-1 — Будівництво електростанцій і теплових станцій) UA-2026-09-04-003722-a Дата створення 2026-09-04 11:05:12 ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727 6 697 090 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Нове будівництво сонячної електростанції на земельній ділянці з кадастровим номером 4620988000: 13: 000: 0009 в с. Черлянське Передмістя Городоцької міської ради UA-2026-09-03-013012-a Дата створення 2026-09-03 16:35:44 Городоцька міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 26269892 5 255 737 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
1 | ! Нове будівництво блочно-модульної котельної установки БМК-200, як складової речі нерухомого майна на території Комунального закладу дошкільної освіти №10 «Ластівка», за адресою: м. Вознесенськ, вул. Корольова, 1, Миколаївської області UA-2026-09-02-000727-a Дата створення 2026-09-02 09:25:08 Комунальний заклад дошкільної осіти №10 "Ластівка" ЄДРПОУ: 25877419 2 554 715 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 10:00 |
0 | ! Нове будівництво дахової сонячної електростанції потужністю 150 кВт у КНП «Золочівська ЦРЛ UA-2026-08-24-008647-a Дата створення 2026-08-24 16:23:51 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗОЛОЧІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЗОЛОЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01996272 4 514 902 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 01:00 |
Не знайдено жодних результатiв