Тендери в розділі Відновлення водопровідних магістралей 45232151-5
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Роботи по об’єкту : «Реконструкція магістрального водогону від ВЗ «Крехів» до ВНС «Зарудці». Коригування UA-2026-08-31-011401-a Дата створення 2026-08-31 17:10:41 Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471 15 593 576 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 16-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв